POWER BULL - autobaterie Banner Power Bull pro OSOBNÍ AUTA

AUTOMOBILOVÝ  PRIEMYSEL SPOLIEHA  NA  progresívne  technológie OD SPOLOČNOSTI  Banner!-

NAJVYŠŠIE  BEZPEČNOSTNÉ ŠTANDARDY: Patentovaná technológia Double Top, ktorá obstála aj v skúške prevrátenia  autobatérie, ponúka 100% ochranu proti úniku elektrolytu do náklonu 45 stupňov. V súčasnosti dodávame túto technológiu automobilkám BMW a VW.

- Robusná konštrukcia: autobatéria Power Bull je optimálne konštruovaná pre znášanie cyklického namáhania. Ideálne pre napájanie palubnej siete v moderných automobiloch.

- ZDOKONALENÁ PREVÁDZKOVÁ BEZPEČNOSŤ: Poistky proti spätnému zápalu, zapustené hlboko vnútri konštrukcie batérie, zaisťujú v spojení s technológiou Double Top nevýbušnosť batérie Power Bull pri výskyte vonkajšieho zápalného zdroja  a vzniku elektrostatického výboja (ESD).

- Bezúdržbovosť: Technológia čistého vápnika zabezpečuje  autobatérii minimálnu spotrebu vody a hodnotu samovoľného vybíjania. Batéria Power Bull je od výrobcu naplnená a nabitá - manipulácia s elektrolytom nie je potrebná!

- TECHNOLÓGIA VÁPNIKA ZAISŤUJE ENERGICKÝ ŠTART: Optimalizácia aktívneho reakčného povrchu a sústredná konštrukcia dosiek v autobatérii ponúka viac energie.

- ŠTARTOVANIE pri extrémne nízkych teplotách: Vynikajúce parametre pri štarte za studena a vysoká štartovacia energia autobatérie.

- AUTOMOBILOVÝ PRIEMYSEL SPOLIEHA NA: originálnu technológiu autobatérie  Power Bull, ktorú používajú poprední výrobcovia automobilov ako napríklad BMW a VW. Z  tohto vysokého štandardu teraz  profituje aj celá oblasť dodatočnej výbavy. "Optimálne  konštruovaná pre cyklické namáhania"

- ŠIROKÝ SORTIMENT: Autobatérie Power Bull od spoločnosti Banner vychádza v ústrety ako požiadavkám európskych a amerických značiek automobilov, tak potrebám ázijských automobilov.

 
53
166 153166
Značky

Stránka 1 z 2 - 30 položiek celkom

Ďalšie produkty

Stránka 1 z 2 - 30 položiek celkom

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.