Skyrich Lithium motobatérie HJTX5L-FP (12V 19,2Wh) 1,6Ah

Kód: E7564
Neohodnotené
Značka: Skyrich
ZADARMOZADARMO
Skyrich Lithium motobatérie HJTX5L-FP (12V 19,2Wh) 1,6Ah
€38,50 €32,08 bez DPH
zvyčajne skladom, expedícia do 7 prac. dní
Batérie Skyrich Lithium LiFePO4 majú menšiu hmotnosť a vyšší štartovací výkon ako olovené.

Detailné informácie

Podrobný popis

Všetky motocyklové štartovacie lítiové (LiFePO4) akumulátory výrobce Skyrich majú až 40 násobne väčší vybíjací prúd než je ich kapacita. Z dôvodu použitia lítiové technológie sú motobatérie Skyrich Lithium až o 66% ľahšie ako tradičné olovené batérie a dosahuje životnosť až 2000 cyklov nabitia. Každý moto-akumulátor LiFePO4 značky Skyrich má nízke samovybíjanie. Skladovateľnosť je až 1 rok pri teplote do 25 ° C. Výrobca odporúča pravidelné nabíjanie minimálne raz za 6 mesiacov.

Tieto akumulátory je možné nabíjať ak nabíjačkou určenou pre LiFePO4, tak i nabíjačkou určenú pre bezúdržbové akumulátory. Tým odpadá nutnosť kúpy novej nabíjačky. Použitá nabíjačka nesmie mať funkciu automatickej desulfatácia!

Veľkou výhodou proti bezúdržbovým akumulátorom je výška nabíjacieho prúdu. V prípade nutnosti je možné nabíjať až 10x vyšším prúdom, než je kapacita batérie. Týmto spôsobom je možné motobatérii plne nabiť za približne 6 minút.

Akumulátor HJTX5L-FP je použiteľný v akomkoľvek motocyklu. Keď je nabíjacie napätie naprázdno v rozmedzí 14,0V - 15,0V, NIE JE nutná žiadna úprava nabíjacieho systému a inštalácie motocykla.

Lítiové akumulátory Skyrich LiFePO4 sú známe svojimi malými rozmermi. Dodávajú sa s dištančnými podložkami pre prispôsobenie akémukoľvek batériovému priestoru v motocykle.

Batérie Skyrich Lithium neobsahujú jedovaté kovy ako olovo, ortuť či kobalt. Neobsahuje ani kyselinu sírovú, ako konvenčné olovené batérie, a preto je použiteľný v akejkoľvek polohe, vrátane "hore nohami". Akumulátor sa dodáva prednabitý, pripravený do okamžité prevádzky.

Dodatočné parametre

Kategória: Lithium
Záruka: 24 mesiacov
Hmotnosť: 0.4 kg
Model: HJTX5L-FP
Typ akumulátoru: lithium
Napätie: 12V
Kapacita batérie (10H): 1,6 Ah / 19 Wh
Štartovací prúd: 96A
Kladný pól: vľavo
Nabíjecí napätie: 14,4V
Nabíjací prúd: STD: 0,8A až MAX: 8A
Nominální napätie: 12,8V
Prevádzková teplota: -10 °C do 60 °C
Nabíjací teplota: 0 °C do 45 °C
Rozmery (DxŠxV): 113 x 70 x 85 mm
Nahrádza tieto modely:  YTX4L-BS, YTX5L-BS

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: