Skyrich Lithium motobatérie HJTX7A-FP (12V 24Wh) 2,4Ah    

Kód: E7565
Neohodnotené
Značka: Skyrich
€58,60 €48,83 bez DPH
zvyčajne skladom, expedícia do 7 prac. dní
Batérie Skyrich Lithium LiFePO4 majú menšiu hmotnosť a vyšší štartovací výkon ako olovené.

Detailné informácie

Podrobný popis

Všetky motocyklové štartovacie lítiové (LiFePO4) akumulátory výrobce Skyrich majú až 40 násobne väčší vybíjací prúd než je ich kapacita. Z dôvodu použitia lítiové technológie sú motobatérie Skyrich Lithium až o 66% ľahšie ako tradičné olovené batérie a dosahuje životnosť až 2000 cyklov nabitia. Každý moto-akumulátor LiFePO4 značky Skyrich má nízke samovybíjanie. Skladovateľnosť je až 1 rok pri teplote do 25 ° C. Výrobca odporúča pravidelné nabíjanie minimálne raz za 6 mesiacov.

Tieto akumulátory je možné nabíjať ak nabíjačkou určenou pre LiFePO4, tak i nabíjačkou určenú pre bezúdržbové akumulátory. Tým odpadá nutnosť kúpy novej nabíjačky. Použitá nabíjačka nesmie mať funkciu automatickej desulfatácia!

Veľkou výhodou proti bezúdržbovým akumulátorom je výška nabíjacieho prúdu. V prípade nutnosti je možné nabíjať až 10x vyšším prúdom, než je kapacita batérie. Týmto spôsobom je možné motobatérii plne nabiť za približne 6 minút.

Akumulátor HJTX7A-FP je použiteľný v akomkoľvek motocyklu. Keď je nabíjacie napätie naprázdno v rozmedzí 14,0V - 15,0V, NIE JE nutná žiadna úprava nabíjacieho systému a inštalácie motocykla.

Lítiové akumulátory Skyrich LiFePO4 sú známe svojimi malými rozmermi. Dodávajú sa s dištančnými podložkami pre prispôsobenie akémukoľvek batériovému priestoru v motocykle.

Batérie Skyrich Lithium neobsahujú jedovaté kovy ako olovo, ortuť či kobalt. Neobsahuje ani kyselinu sírovú, ako konvenčné olovené batérie, a preto je použiteľný v akejkoľvek polohe, vrátane "hore nohami". Akumulátor sa dodáva prednabitý, pripravený do okamžité prevádzky.

Dodatočné parametre

Kategória: Lithium
Záruka: 24 mesiacov
Hmotnosť: 0.6 kg
Model: HJTX7A-FP
Typ akumulátoru: lithium
Napätie: 12V
Kapacita batérie (10H): 2,4 Ah / 24 Wh
Štartovací prúd: 120A
Kladný pól: vľavo
Nabíjecí napätie: 14,4V
Nabíjací prúd: STD: 1A až MAX: 10A
Nominální napätie: 12,8V
Prevádzková teplota: -10 °C do 60 °C
Nabíjací teplota: 0 °C do 45 °C
Rozmery (dxšxv): 150x87x93 mm
Nahrádza tieto modely:  YTX7A-BS

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: