Victron Solárny regulátor BlueSolar MPPT 75/15, 12/24V, 15A

Kód: E7542
€56 €46,67 bez DPH
zvyčajne skladom, expedícia do 5 prac. dní
Možnosti doručenia
Napätie panelov do 75 V, maximálny nabíjací prúd 15 A. Batérie 12/24V, FV max 220/440Wp.

Detailné informácie

Podrobný popis

Solárna nabíjačka zbiera energiu zo solárnych panelov a ukladá ju do batérií. Použitím najnovších a najrýchlejších technológií, BlueSolar maximalizuje tento zber energie a inteligentne ju riadi, aby sa tak dosiahlo plné nabitie v čo najkratšom čase. BlueSolar udržuje batériu zdravú a predlžuje jej životnosť.

Neustálym sledovaním napätia a prúdu vašich solárnych (PV) panelov technológie MPPT zaisťuje, že každá kvapka dostupnej energie je z vašich panelov vyžmýkaná a zozbieraná na skladovanie. Zvlášť v prípade premenlivej oblačnosti, kedy sa neustále mení intenzita slnečného žiarenia. MPPT solárne regulátory Victron Energy patria medzi absolútnu svetovú špičku v tomto odbore. Ponúka ultra rýchle MPPT sledovanie, ktoré zaisťuje maximálne možné solárne zisky. Najmä pri zatiahnutej oblohe s častou zmenou intenzity osvitu sú solárne zisky o 30% vyššie oproti klasickým PWM regulátorom alebo o 10% vyššie oproti pomalším MPPT regulátorom.

BatteryLife revolučný nabíjací program - Pokiaľ regulátor nie je schopný plne nabiť batérie počas jedného dňa, býva výsledkom postupné vybíjanie batérie, každým cyklom sa tento stav naďalej prehlbuje. To spôsobí plné vybitie, možnosť sulfatácie batérie a následne zničenie alebo významnú stratu kapacity v priebehu niekoľkých týždňov alebo mesiacov. BatteryLife nabíjací algoritmus tento stav monitoruje a pokiaľ k nemu začne dochádzať, potom každý deň zvýši úroveň vypnutia záťaže od batérie pokiaľ nedôjde k dosiahnutiu absorbčného nabíjania. Od tohto okamihu bude naďalej upravovaná hodnota odpojenia od záťaže tak, aby absorbčné dobíjanie prebehlo ca každý týždeň.

Napätie solárnych panelov musí presiahnuť napätie batérie aspoň o 5 V, aby začal regulátor pracovať a nabíjať batériu. Regulátor nabíja do chvíle, kedy je napätie panelov o 1 V vyššie ako napätie batérie.

Diaľkovo spravujte a sledujte rozsiahle funkcie regulátora BlueSolar MPPT pripojením Bluetooth dongle a jeho spárovaním so smartfónom alebo iným zariadením cez VictronConnect. Pokiaľ je vaše zariadenie pripojené k internetu, portál Victron Remote Management Portal (VRM) poskytuje prístup k plnému výkonu vášho MPPT, a to kedykoľvek a kdekoľvek; obe služby sú na použitie zadarmo.

Na výber vhodného regulátora môžete využiť KALKULAČKU VICTRON (anglicky).

Dodatočné parametre

Kategória: MPPT
Záruka: 60 mesiacov
Hmotnosť: 0.5 kg
Produktové číslo výrobcu: SCC010015050R
Typ: MPPT
Maximálne napätie z panelov: 75V
Maximálny nabíjací prúd: 15A
FV max: 220/440Wp
Pre batérie: 12/24V

Jak získat data z BlueSolar MPPT regulátoru pomocí VE.Direct Bluetooth Smart dongle

Nastavení BlueSolar MPPT regulátoru pomocí VictronConnect

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: