Victron Solárny regulátor SmartSolar MPPT 100/20, 12/24/48V, 20A

Kód: E7357
Neohodnotené
€179,80 €149,83 bez DPH
Skladom (1 ks)
Možnosti doručenia
Napätie panelov do 100 V, maximálny nabíjací prúd 20 A. Batéria 12/24/48 V, FV max 290/580/1160Wp s pripojením Bluetooh.

Detailné informácie

Podrobný popis

Solárna nabíjačka zbiera energiu zo solárnych panelov a ukladá ju do batérií. Použitím najnovších a najrýchlejších technológií, SmartSolar maximalizuje tento zber energie a inteligentne ju riadi, aby sa tak dosiahlo plné nabitie v čo najkratšom čase. SmartSolar udržuje batériu zdravú a predlžuje jej životnosť.

Neustálym sledovaním napätia a prúdu vašich solárnych (PV) panelov technológie MPPT zaisťuje, že každá kvapka dostupnej energie je z vašich panelov vyžmýkaná a zozbieraná na skladovanie. Zvlášť v prípade premenlivej oblačnosti, kedy sa neustále mení intenzita slnečného žiarenia. MPPT solárne regulátory Victron Energy patria medzi absolútnu svetovú špičku v tomto odbore. Ponúka ultra rýchle MPPT sledovanie, ktoré zaisťuje maximálne možné solárne zisky. Najmä pri zatiahnutej oblohe s častou zmenou intenzity osvitu sú solárne zisky o 30% vyššie oproti klasickým PWM regulátorom alebo o 10% vyššie oproti pomalším MPPT regulátorom.

BatteryLife revolučný nabíjací program - Pokiaľ regulátor nie je schopný plne nabiť batérie počas jedného dňa, býva výsledkom postupné vybíjanie batérie, každým cyklom sa tento stav naďalej prehlbuje. To spôsobí plné vybitie, možnosť sulfatácie batérie a následne zničenie alebo významnú stratu kapacity v priebehu niekoľkých týždňov alebo mesiacov. BatteryLife nabíjací algoritmus tento stav monitoruje a pokiaľ k nemu začne dochádzať, potom každý deň zvýši úroveň vypnutia záťaže od batérie pokiaľ nedôjde k dosiahnutiu absorbčného nabíjania. Od tohto okamihu bude naďalej upravovaná hodnota odpojenia od záťaže tak, aby absorbčné dobíjanie prebehlo ca každý týždeň.

Napätie solárnych panelov musí presiahnuť napätie batérie aspoň o 5 V, aby začal regulátor pracovať a nabíjať batériu. Regulátor nabíja do chvíle, kedy je napätie panelov o 1 V vyššie ako napätie batérie.

Nový rad regulátorov SmartSolar MPPT regulátorov ponúka vstavaný Bluetooth. Táto nová funkcia prináša možnosť prepojenia Vášho „chytrého“ telefónu/tabletu s Vaším „šikovným“ solárnym regulátorom. Môžete monitorovať mnoho parametrov systému a historické štatistiky za posledných 30 dní. Ďalej máte možnosť vykonávať nastavenie prevádzkových parametrov.

Na výber vhodného regulátora môžete využiť KALKULAČKU VICTRON (anglicky).

Dodatočné parametre

Kategória: MPPT
Záruka: 60 mesiacov
Hmotnosť: 0.7 kg
Typ: MPPT
Maximálne napätie z panelov: 100V
Maximálny nabíjací prúd: 20A
FV max: 290/580/1160Wp
Pre batérie: 12/24/48V
konektivita: Bluetooth

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: