TECMATE nabíjačka OPTIMATE SOLAR TM523-8, 12V - 80W

Kód: E7454
Neohodnotené
Značka: TECMATE
€230,70 €192,25 bez DPH
Na dotaz
Možnosti doručenia
Solárna nabíjačka OptiMate SOLAR TM523-8, 12V, 6,67A

Detailné informácie

Podrobný popis

OptiMATE Solar 12V - Systém nabíjania a monitorovania batérií, riešenie starostlivosti o batériu SMART 24-7 napájaný slnkom.

Inteligentný solárny systém OptiMate obsahuje solárny panel odolný proti poveternostným vplyvom a inteligentný kombinovaný regulátor nabíjačky a monitoringu OptiMate Solar, ktorý počas dňa nabíja a udržuje 12 V batériu a v noci monitoruje a zobrazuje stav nabitia batérie. Širokospektrálna polykryštalická technológia solárneho panelu generuje energiu aj pri slabom osvetlení, ktorú riadiaca jednotka OptiMate prevádza na prúdové pulzy účinnejšie na nabíjanie a údržbu 12V batérie. V noci sa inteligentný ovládač zmení na monitor batérie, ktorý poskytuje informácie o batérii každé 3 sekundy na ľahko čitateľnom LED paneli.

NABÍJANIE
Nabíja vybité batérie už od 1 V vďaka jedinečnému pulznému pôsobeniu. "Chytré nabíjanie" - kontrolér vyberá medzi pulzným a kontinuálnym nabíjaním podľa sily slnečného žiarenia. Inteligentná údržba pokračuje ďalší deň, pokiaľ batéria zostane nabitá cez noc, inak sa program vráti ku kroku OPTIMALIZÁCIA.

MONITORING
Stav batérie sa zobrazuje každé 3 sekundy. Počas režimu monitoringu odoberá menej ako 0,5 mA. Pokiaľ je solárna energia dostatočná, automaticky sa prepne na nabíjanie.

MONTÁŽ
Regulátor nabíjačky a monitoringu OptiMate je oddelený od solárneho panelu a je možné ho umiestniť blízko vozidla alebo batérie, aby bolo možné ľahko sledovať priebeh nabíjania a údržby. Solárny panel musí byť namontovaný a naklonený tak, aby prijímal priame slnečné svetlo.

Dodatočné parametre

Kategória: NABÍJAČKY
Záruka: 24 mesiacov
Hmotnosť: 6.5 kg
modelové označenie výrobcu: TM523-8
napätie (V): 12
nabíjací prúd (A) - priemer: 6,67
maximálny výkon solárneho panelu (W): 80
určené pre olovené batérie typu: zaplavené WET, EFB, AGM, GEL
ukazovateľ dobíjania: LED
použitie: hobby
rozmer solárneho panelu ŠxV: 614 x 708 mm

OPTIMATE OFF GRID SOLAR POWER SYSTEM

OptiMate Solar 20W(EN): The smartest sun powered 24-7 maintainer for your car or boat’s 12V battery

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: