Odyssey Performance Marine ODP-AGM34M, 12V, 60Ah

Kód: E7384
Značka: EnerSys
€366 €305 bez DPH
3 - 4 týždne
Možnosti doručenia
Duálna olovená batéria Odyssey. Batérie pre cyklickú prevádzku aj štartovanie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Batéria ODYSSEY® dômyselne využíva technológiu VRLA spolu s elektrolytom uloženým v sklenenom rúne (AGM) a ponúka vlastnosti dvoch samostatných batérií v jednom výrobku. Môže sa opakovane cyklicky vybíjať aj dodávať štartovací výkon.

Séria Extreme, ktorá má korene vo vojenských a špeciálnych vozidlách, je najodolnejšia, akú môžete mať, či už ide o extrémny terén, teploty alebo požiadavky na výkon.

Tradičná konštrukcia batérie umožňuje buď cyklovanie, alebo poskytuje vysoký vybíjací prúd pre aplikácie, ako je napríklad štartovanie motora. Vysoká kvalita výroby však umožňuje batériám ODYSSEY poskytovať podporu v oboch týchto prípadoch. Batérie ODYSSEY sú schopné naštartovať motor a zároveň pri správnom nabití poskytnúť približne 900 cyklov nabíjania/vybíjania pri 50 % DOD.

So životnosťou 8 až 12 rokov v stacionárnych aplikáciách pri teplote 25 °C a 3 až 10 rokov v závislosti od charakteru nestacionárneho používania (aplikácie, kde sa batéria neustále nedobíja) vám batéria ODYSSEY šetrí čas a peniaze tým, že ju nemusíte tak často vymieňať. Dvojitá konštrukcia batérie Odyssey s dodatočným štartovacím výkonom tiež umožňuje pri správnom dobíjaní zabezpečiť približne 900 cyklov nabíjania/vybíjania pri 50 % hĺbke vybitia.

Dodatočné parametre

Kategória: ODYSSEY
Záruka: 24 mesiacov
Hmotnosť: 21.1 kg
Kapacita Ah (20H): 60
Napätie (V): 12V
Dĺžka (mm): 276
Šírka (mm): 172
Výška (mm): 201
Vnútorný odpor (mOhm): 2,9
Skratový prúd (A): 2400
Štartovací prúd CCA (A): 792
Staré značenie: 34M-790

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: