PowerSafe Batéria SBS V 12V170FS, 12V, 170Ah

Kód: E7184
Neohodnotené
Značka: EnerSys
€1.068 €890 bez DPH
Na dotaz
Možnosti doručenia
Záložná olovená batéria Powersafe V Front terminal

Detailné informácie

Podrobný popis

PowerSafe V Front Terminal VRLA batérie boli navrhnuté špeciálne pre použitie v aplikáciách, ktoré vyžadujú vyššiu úroveň zabezpečenia a spoľahlivosti. S osvedčeným dodržiavaním najprísnejších medzinárodných noriem, sú tieto batérie celosvetovo uznávané ako prémiové riešenie pre telekomunikačné aplikácie.

Batérie PowerSafe V poskytujú vynikajúci výkon pri obsadení menej miesta ako bežné záložnej batérie. Rozsah batérií je vhodný pre 19 ", 23" a ETSI racky, poskytuje užívateľom výhodu vyššej energetickej hustoty. So všetkými elektrickými konektormi vpredu je inštalácia a kontrola rýchlejšie a jednoduchšie.

Batérie PowerSafe V sú konštruované za použitia overené technológie rekombinácie plynov, ktorá odstraňuje potrebu pravidelného dolívání vody riadením vývoja vodíka a kyslíka počas nabíjania. Kyslík vyvíjaný na kladných doskách difunduje cez mikroporézny vrstvy separátora k negatívnym doskám a sérií chemických reakcií v článku rekombinuje do formy vody. Každý článok obsahuje vlastný bezpečnostný ventil, ktorý umožňuje riadené uvoľňovanie plynu, keď sa vo článku vytvorí tlak.

Dodatočné parametre

Kategória: SBS V
Záruka: 24 mesiacov
Hmotnosť: 50.8 kg
kapacita Ah (10H): 170Ah
napätie (V): 12V
dĺžka (mm): 561
šírka (mm): 125
výška (mm): 283
Typ kontaktu: M6 M
Skratový prúd (A): 3360
Vnútorný odpor (mOhm): 3,75

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: