PowerSafe Batéria SBS 15, 12V, 14Ah (SBS15)

Kód: E7147
Značka: EnerSys
€460 €383,33 bez DPH
Na dotaz
Možnosti doručenia
Záložná olovená batéria Powersafe

Detailné informácie

Podrobný popis

Rad batérií PowerSafe SBS ponúka jedinečnú voľbu v kompaktnom a výkonnom prevedení. Záložné batérie PowerSafe SBS sú vyrábané podľa najvyšších medzinárodných štandardov a sú ideálne pre spoľahlivú prevádzku vo všetkých komunikačných aplikáciách. Tieto batérie sú tiež hojne používané v aplikáciách, ako je káblová televízia, núdzové osvetlenie, ale aj vo výrobe energie.

Rad batérií PowerSafe SBS je k dispozícii v niekoľkých prevedeniach vrátane radu front terminal, ktoré sa stali veľmi populárne v oblasti špičkových telekomunikačných aplikácií. Menšie rozmery a dizajn predných vývodov ponúkajú vylepšenú flexibilitu v obmedzených priestoroch a inštalácia a údržba je ľahšie.

Batérie sú navrhnuté tak, aby sa vyrovnali rastúce teplote a drsnému prostrediu. Pokročilá technológia dosiek čistého olova a unikátna výrobná metóda používaná spoločnosťou EnerSys činí batérie PowerSafe SBS prvou voľbou pre dlhodobú a bezproblémovú službu. Maximálna prevádzková teplota môže byť navýšená až na 80 ° C s použitím kovového plášťa.

Dodatočné parametre

Kategória: SBS
Záruka: 24 mesiacov
Hmotnosť: 5.2 kg
kapacita Ah (10H): 14Ah
napätie (V): 12V
dĺžka (mm): 200
šírka (mm): 77
výška (mm): 140
Typ kontaktu: M6 M
Skratový prúd (A): 891
Vnútorný odpor (mOhm): 13,5

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: