YUASA Staničná (záložná) batéria NPH5-12, 5Ah, 12V

Kód: E4400
Značka: YUASA
€41 €34,17 bez DPH
zvyčajne skladom, expedícia do 7 prac. dní
Možnosti doručenia
Yuasa - batéria do záložného zdroja, batérie do záložných zdrojov, batérie do alarmu, pre núdzové osvetlenie, hračky, malé skútre apod. YUASA Staničná (záložná) batéria NPH5-12, 5Ah, 12V

Detailné informácie

Podrobný popis

Modelový rad NP - optimálna životnosť 5 rokov. Použitie: predovšetkým záložné zdroje, ale aj všeobecné použitie. Akumulátor veľmi vysokej kvality, konštruovaný pre aplikáciu v najnáročnejších prostredí.

Vhodný pre použitie predovšetkým v:
• záložných zdrojoch (UPS - uninterupted power suplly)
• elektronických protipožiarnych systémoch (EPS)
• elektronických zabezpečovacích systémoch (EZS)
• telekomunikačné zariadenia
• núdzové osvetlenie
• geofyzikálny, meteorologické a medicínske prístroje a vybavenie
• solárne a fotovoltaické systémy
• zálohovanie obehových čerpadiel a kotlov
• hračky, detské skútre, minimotorky

Akumulátory radu YUASA NP sú úplne bezúdržbové. Vďaka technológii AGM (Absorbed Glass Matt) - elektrolyt nie je, ako u bežných batérií, vo voľnom kvapalnom skupenstve, ale naopak je viazaný v špeciálnych separátoroch, kde je zasáknutý vo skelnom rúne (vo skelnej vate). Vďaka tejto technológii nemôže dôjsť k úniku zlúčeniny (kyseliny H2SO4), a tým je uľahčená nielen manipulácia, ale tiež je možné prevádzkovať akumulátor v ľubovoľnej pozícii.

Batérie zn. YUASA sú celosvetovo známe nielen vďaka svojej špičkovej kvalite, ale predovšetkým tiež rozsahu ponúkaného sortimentu. Zn. YUASA čerpá skúsenosti naprieč celým odborovým spektrom. Preto môžete akumulátor tejto značky nájsť nielen v záložnom zdroji, ale aj vo svojom motocykle (motobatérie), v automobile (autobatérie), vodným i cestným skútre, štvorkolke a v ďalších vozidlách či spotrebičoch. Kvalitu akumulátorov, použitých napr. v záložných zdrojoch, zabezpečuje niekoľko vlastností. Jednou z hlavných je požiadavka na rovnaké fyzikálne vlastnosti jednotlivých batériových článkov, zapojených sériovo alebo sériovo-paralelne. Pri splnení tejto podmienky je zaručená vysoká životnosť. Akumulátory zn. YUASA túto podmienku spĺňajú a to dokážu oceniť milióny užívateľov akumulátorov na celom svete.

Dodatočné parametre

Kategória: Staniční baterie Yuasa 12V - řada NPH a NPW, zátěžové záložní akumulátory především pro UPS
Záruka: 24 mesiacov
Hmotnosť: 2 kg
kapacita Ah/20hod: 5
napätie (V): 12
dĺžka (mm): 90
šírka (mm): 70
výška (mm): 106
rozmer konektoru: faston 6,3 mm
typ konektora značenia: F2
typ: bezúdržbový VRLA
stav: nabitý
pripravený na použitie: áno

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: