Genesis Batéria G16EP, 16Ah, 12V

Kód: E6667
Značka: EnerSys
€128 €106,67 bez DPH
Skladom (6 ks)
Možnosti doručenia
Záložná batéria Genesis G16EP od amerického výrobce EnerSys

Detailné informácie

Podrobný popis

Originálne batérie pre štartovacie zdroje Banner Booster P3 Professional, Banner Booster Start Truck Evolution 12/24V, Banner Bull Starter 12V a Banner Bull Starter 12/24V.

Batérie Genesis s technológiou TPPL (thin plate pure lead) patrí medzi prémiové vysoko výkonné batérie vhodné pre širokú škálu náročných aplikácií. V súčasnej dobe možno túto batériu nájsť v rozmanitých aplikáciách ako sú elektronika, zdravotná technika, telekomunikácia, záhradná technika, zálohovanie počítača a UPS. Technológia TPPL umožňuje uchovanie viac energie v menšej nádobe. Značka EP je vhodná pre akékoľvek použitie: vysoká záťaž, malá záťaž, nepretržité napájanie. Je tiež možné hlboké cyklické vybíjanie a rýchle dobíjanie. Nerozlitelný dizajn umožňuje montáž v ľubovoľnej polohe (okrem prevrátené).

Predpokladaná životnosť batérií závisí od konkrétne aplikácie. Možno ju vyjadriť ako počtom cyklov, tak počtom rokov. Kým životnosť udávaná v rokoch je samovysvetľujúce, počet cyklov odkazuje na postupnosť, kde je nabitá batéria vybitá a potom opäť nabitá. Jedna táto postupnosť sa nazýva cyklus. V skratke, ak bude batéria vybíjaná pravidelne, životnosť v cykloch je presnejší, ako životnosť v rokoch. Na druhú stranu, ak bude batéria slúžiť primárne ako záloha, udáva sa životnosť v rokoch.

Batérie Genesis radu EP, majú optimálnu životnosťou 10 rokov (pri 25 ° C). Životnosť sa udáva ale aj v cykloch pri teplote 25 ° C, počet cyklov pri pravidelnom vybíjaní na 80% D.O.D. (D.O.D. = depth of discharge = hĺbka vybitia, z batérie je odobralo 80% energie) je zhruba 400 cyklov.

Viac informácií o životnosti sa dozviete v priloženom datasheete (EN)

Dodatočné parametre

Kategória: GENESIS
Záruka: 24 mesiacov
Hmotnosť: 6 kg
kapacita Ah (10H): 16
napätie (V): 12
štartovací prúd (A): 1600
dĺžka (mm): 182
šírka (mm): 76
výška (mm): 168
vnútorný odpor (m ohm): 7,5
rychlonabíjenie (A): 96-128
typ konektoru: M6
typ: bezúdržbový, typ AGM (zvaný tiež ako gélový) - elektrolyt zasáknutý v sklených mikrovláknoch
stav: nabitý
pripravený na použitie: áno

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: