Genesis Batéria G70EP, 71Ah, 12V

Kód: E6670
Značka: EnerSys
€349 €290,83 bez DPH
Na dotaz
Možnosti doručenia
Záložná batéria Genesis G70EP od amerického výrobce EnerSys

Detailné informácie

Podrobný popis

Batérie Genesis s technológiou TPPL (thin plate pure lead) patrí medzi prémiové vysoko výkonné batérie vhodné pre širokú škálu náročných aplikácií. V súčasnej dobe možno túto batériu nájsť v rozmanitých aplikáciách ako sú elektronika, zdravotná technika, telekomunikácia, záhradná technika, zálohovanie počítača a UPS. Technológia TPPL umožňuje uchovanie viac energie v menšej nádobe. Značka EP je vhodná pre akékoľvek použitie: vysoká záťaž, malá záťaž, nepretržité napájanie. Je tiež možné hlboké cyklické vybíjanie a rýchle dobíjanie. Nerozlitelný dizajn umožňuje montáž v ľubovoľnej polohe (okrem prevrátené).

Predpokladaná životnosť batérií závisí od konkrétne aplikácie. Možno ju vyjadriť ako počtom cyklov, tak počtom rokov. Kým životnosť udávaná v rokoch je samovysvetľujúce, počet cyklov odkazuje na postupnosť, kde je nabitá batéria vybitá a potom opäť nabitá. Jedna táto postupnosť sa nazýva cyklus. V skratke, ak bude batéria vybíjaná pravidelne, životnosť v cykloch je presnejší, ako životnosť v rokoch. Na druhú stranu, ak bude batéria slúžiť primárne ako záloha, udáva sa životnosť v rokoch.

Batérie Genesis radu EP, majú optimálnu životnosťou 10 rokov (pri 25 ° C). Životnosť sa udáva ale aj v cykloch pri teplote 25 ° C, počet cyklov pri pravidelnom vybíjaní na 80% D.O.D. (D.O.D. = depth of discharge = hĺbka vybitia, z batérie je odobralo 80% energie) je zhruba 400 cyklov.

Viac informácií o životnosti sa dozviete v priloženom datasheete (EN)

Dodatočné parametre

Kategória: GENESIS
Záruka: 24 mesiacov
Hmotnosť: 24 kg
kapacita Ah (10H): 71
napätie (V): 12
štartovací prúd (A): 3500
dĺžka (mm): 331
šírka (mm): 168
výška (mm): 176
vnútorný odpor (m ohm): 3,5
rychlonabíjenie (A): 426-568
typ konektoru: M6
typ: bezúdržbový, typ AGM (zvaný tiež ako gélový) - elektrolyt zasáknutý v sklených mikrovláknoch
stav: nabitý
pripravený na použitie: áno

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: