CTEK CS ONE - číslo jedna nielen podľa názvu

CTEK CS ONE picture

Ak si tiež pamätáte na časy, keď ste vy alebo vaši otcovia mali doma v garáži ťažké transformátorové nabíjačky, môžete si byť istí, že od tých čias sa v oblasti nabíjačiek autobatérií/motoaparátov veľa zmenilo. Renomovaný švédsky výrobca CTEK je známy svojimi automatickými nabíjačkami, ktoré v súčasnosti patria k svetovej špičke. A hoci automatický systém neznamená vždy ten najlepší, produkty CTEK sú dôkazom toho, že "inteligentné hlavy" sa spamätali a prinášajú produkty, ktoré nám šetria čas aj problémy.

Kto chce niekde zistiť, akým napätím a prúdom má nabíjať batériu auta alebo motocykla a ako dlho? Väčšina z nás by sa pravdepodobne zhodla na tom, že riešenie typu "zapoj a zabudni" je ideálnym riešením. A preto spoločnosť CTEK prišla na trh s najsofistikovanejšou nabíjačkou, ktorá je v súčasnosti k dispozícii.

CTEK CS ONE - nabíjačka, ktorá vám po pripojení len povie, ako dlho bude trvať, kým sa dobije, a o všetko ostatné sa postará sama.

Bez výberu režimov pre konkrétny typ batérie. Bez toho, aby ste rozhodli o výkone, sa bude nabíjať. Nemusíte ani rozlišovať polaritu batérie, pretože obe svorky na CS ONE sú čierne, takže to ani nejde. O všetko sa postará úplne jedinečný patentovaný systém adaptívneho nabíjania APTO™. Nabíjanie skutočne nikdy nebolo jednoduchšie! 

Možno si myslíte, že lacná nabíjačka zo supermarketu funguje rovnako, pretože ju len zapojíte a o nič iné sa nestaráte. Ale dokáže to pre batérie s kapacitou od 3 do 180 Ah? Zariadenie CS ONE dokáže nabíjať akúkoľvek batériu v tomto rozsahu pomocou prispôsobeného nabíjacieho programu, a to čo najšetrnejšie v závislosti od typu batérie. Ale zároveň čo najrýchlejšie, aby ste ušetrili čas bez poškodenia batérie. Nezáleží na tom, či ide o konvenčnú batériu, batériu EFB, batériu AGM, GEL alebo dokonca Li-ion batériu, pretože CS ONE sa prispôsobí akémukoľvek typu.

Tým však jeho možnosti nekončia. Po pripojení telefónu k nabíjačke cez Bluetooth a aplikáciu CTEK môžete získať prístup k celému radu nastavení a režimov. Napríklad režim obnovy batérie, režim obnovy zdanlivo "mŕtvej" batérie, režim záložného napätia na palube vozidla pre výmenu autobatérie/moto batérie a množstvo ďalších nastavení a možností monitorovania. Táto nabíjačka by teda zjavne mala uspokojiť aj technických guru.

Viac informácií vrátane súborov na stiahnutie a videí nájdete v podrobnostiach o produkte TU.