Panely DAH SOLAR s jedinečným rámom Full Screen

V záplave solárnych panelov, ktoré sú v súčasnosti dostupné na trhu, by sme radi predstavili jedinečnú novinku v našom sortimente. Nižšie sa dozviete, čím sú tieto panely výnimočné.

Konkrétne ide o panely od výrobcu DAH SOLAR. Aj keď možno nepatria medzi najobľúbenejšie značky u nás, na druhej strane zákazníci neplatia zbytočne vyššiu maržu za "známu značku". Môžete si však byť istí, že ide o solárne panely prémiovej kvality. DAH SOLAR vyrába v 4 veľkých továrňach, má vlastné vývojové centrum a množstvo patentov v rôznych krajinách.

V súčasnosti ponúkame niekoľko typov od tohto výrobcu, z ktorých sú tie celoobrazovkové skutočne výnimočné. Môžete si ich u nás kúpiť po paletách s doručením kamkoľvek na Slovensku.

Tento typ je navrhnutý v súlade s najnovšími technologickými trendmi. Jeho výhodou je technológia "hulf-cut" pre vysokú účinnosť a výrobu energie aj pri čiastočnom zatienení panela. Čierny eloxovaný rám vo všeobecnosti umožní lepšie estetické začlenenie fotovoltického poľa.

Teraz sa dostávame k tomu najlepšiemu! Dva vyššie uvedené typy panelov sa vyrábajú patentovanou metódou FULL SCREEN. Čo to presne znamená? Štandardné panely majú zvyčajne rám, ktorý môže negatívne ovplyvniť samočistiacu funkciu panelu. Čím menší je uhol inštalácie panelu, tým je tento efekt výraznejší. Panely DAH SOLAR FULL SCREEN majú špeciálny rám bez rámovej lišty na hornej strane panelu. To zabezpečuje lepší odtok vody z panelu, lepší sklz snehu a tiež menšie usadzovanie prachu a peľu na okraji. Pre lepšiu predstavu si pozrite súvisiace video nižšie.

Okrem uvedeného sú panely zložené aj z monokryštalických článkov 1/3 CUT, ktoré poskytujú vynikajúcu účinnosť, dosahujúcu v priemere najvyššie hodnoty na trhu, nižšie riziko vzniku horúcich miest a vyššiu toleranciu voči mechanickému zaťaženiu. Výsledkom toho všetkého je vyššia výroba elektrickej energie a rýchlejšia návratnosť investície do fotovoltiky.