Špičkové batérie pre motocykle Banner Bike Bull - nové typy
Vydajte sa s batériami Banner Bike Bull na novú cyklistickú sezónu

Spoločnosť Banner, jeden z popredných výrobcov štartovacích batérií a batérií pre rôzne palubné zdroje energie (trakčné batérie), predstavuje pri príležitosti začiatku sezóny nové typy motocyklových batérií Banner. Batérie Bike Bull GEL a Bike Bull AGM PROfessional prinášajú vyšší výkon a spoľahlivosť pre všetky typy jednostopových motorových vozidiel. Ak potrebujete poradiť s výberom správneho typu, neváhajte nás kontaktovať.

Nové typy prinášajú pokrytie trhu pre viac ako 2 600 ďalších aplikácií

Rozšírenie sortimentu bude v roku 2023 znamenať pokrytie trhu pre viac ako 2 600 ďalších aplikácií pre motocykle, babetty alebo motocykle, mopedy alebo skútre. Okrem toho sa nové batérie Bike Bull GEL budú používať v štvorkolkách, vodných skútroch a záhradných traktoroch. "Naši zákazníci a partneri sa môžu tešiť na spoľahlivé a výkonné batérie pre jednostopové vozidlá, ktoré sa dajú ideálne využiť aj v oblasti štart-stop," zdôrazňuje Andreas Bawart, obchodný riaditeľ spoločnosti Banner Group. V budúcnosti budú pokrývať takmer 95 percent všetkých existujúcich jednostopových vozidiel v Európe.

BIKE BULL GEL - skutočne gélové batérie pre motocykle

  • Vysoký štartovací výkon
  • Vysoká odolnosť voči nárazom a cyklickému namáhaniu
  • Absolútne bezúdržbové VRLA
  • Absolútne bezpečné proti vytečeniu
  • Možnosť montáže na bok
  • Prednabitá a pripravená na okamžité použitie

Čoraz rozšírenejší systém štart-stop najmä v segmente skútrov

Očakáva sa, že do roku 2025 dosiahne celosvetový trh jednostopových vozidiel míľnik približne 75 miliónov motocyklov všetkých typov. Dopyt po jednostopových vozidlách s úspornou technológiou štart-stop bude naďalej podporovať predaj batérií do motocyklov. Tento trend posilňujú nové vládne smernice zamerané na zníženie spotreby paliva a emisií CO2. U outdoorových nadšencov, ktorí milujú prírodu, bodujú motocyklové batérie Banner okrem iného aj vďaka dobre zavedenému systému recyklácie.

Starostlivosť predovšetkým

Len pripomíname - ani tá najlepšia motocyklová batéria nevydrží dlho, ak zanedbáte jej starostlivosť! Nezabudnite v pravidelných intervaloch kontrolovať napätie batérie a v prípade potreby ju dobíjať. Mimo sezóny je ideálne batériu odpojiť a skladovať ju pri teplotách nižších ako 20 °C. V horúcich letných dňoch naopak vyhľadajte pre bicykel tieň, aby batéria nebola zbytočne vystavená vysokým teplotám, ktoré jej škodia.