Lokithor JA301 štartovací zdroj na nezaplatenie

Novo sme do nášho sortimentu zaradili prístroj Lokithor JA301. Jeho unikátnosť spočíva v jeho multifunkčnom využití. Na čo by ste predtým potrebovali niekoľko veľkých, mnohokrát aj ťažkých a drahých prístrojov, je dnes zabalené v jednom malom kompaktnom, cenovo dostupnom prístroji, ktorý si so sebou môžete pokojne pribaliť aj do batohu. Váži totiž iba necelých 1,8 kg.

A o čo konkrétne ide?

Štartovací zdroj s výkonom až 2000A
Funkcia, ktorú bežný motorista nevyužije každý deň, ale ak nastane problém s naštartovaním automobilu alebo napríklad záhradného traktoru kvôli batérii, zachráni nám veľa času a starostí. Štartovacie káble sú síce lacnejšou alternatívou na riešenie takýchto problémov, ale je nutné mať veľmi blízko nejaké ďalšie vozidlo. Pri moderných micro-hybridných automobiloch sa navyše čoraz častejšie stáva, že autobatéria vypovie službu bez varovania.

Kompresor 10 bar (150 psi)
Mať po ruke kompresor je užitočné hneď v niekoľkých prípadoch. Okrem klasického využitia, kedy potrebujete dofúknuť pneumatiku na aute alebo motocykli, ho využijete aj vo voľnom čase. Dohustiť bicykel pred výletom, alebo napríklad futbalová lopta nie je vďaka digitálnemu barometru s automatickým zastavením pri dosiahnutí požadovaného tlaku najmenší problém.

LED svietidlo 300 lúmenov
Nielen pre fanúšikov outdoorových aktivít je súčasťou výkonné LED svietidlo. Či už kempujete alebo si potrebujete zblízka posvietiť v dielni, je s výdržou svietenia aj cez 17 hodín tento prístroj praktickým pomocníkom.

Powerbanka 5V/3A, 9V/2A
S podporou rýchleho nabíjania cez port USB dokáže tiež dobiť za krátky čas vaše mobilné zariadenie. Pre malé prístroje napájané priamo cez USB môže poslúžiť aj ako zdroj energie. Vstavaný lítiový akumulátor umožňuje dlhodobé uloženie energie a zároveň odolnosť pri manipulácii.

TIP: Pre dlhú životnosť je dôležité sa vyvarovať ponechania Lokithoru v stave úplného vybitia. Je to dané všeobecnými vlastnosťami lítiových batérií. Pri dlhšom uložení napríklad vo vozidle je ideálne ponechať batériu zhruba na 3/4 kapacity. To je dostačujúce na neplánované použitie. Pri častejšom používaní alebo ak s ním napríklad vyrážate na dovolenku ho samozrejme nabite do plna.