Rozšírenie sortimentu APC RBC packov

CSB-set

RBC sady batérií značky GOOWEI ENERGY alebo CSB, predstavujú jeden z najlacnejších variantov výmeny batérií vzáložných zdrojoch (UPS) značky APC. V októbri 2023 sme rozšírili ponuku RBC sád (Packov) o 70 nových položiek (34 x CSB, 36 x GOOWEI ENERGY). Zároveň sme do všetkých položiek RBC Packov na webe doplnili novú záložku s názvom „Modely“. Tu nájdete kód záložného zdroja UPS značky APC, pre ktorý je daná sada určená.

TIP pre Vás:

Kód záložného zdroja (UPS) značky APC môžete zadať aj do okna „Hľadať“, a na našom webe sa zobrazí aktuálna ponúkaná sada.

V našej ponuke nájdete RBC sady, ktoré sa skladajú až z 90 batérií, alebo sady iba s 1 batériou CSB alebo GOOWEI ENERGY a so zodpovedajúcim RBC-kódom.

GOOWEI ENERGY je privátna značka našej spoločnosti. Tieto olovené akumulátory navrhnuté pre aplikácie záložných zdrojov a UPS sa vyznačujú vysokou akostnou kvalitou, spoľahlivosťou a dlhou prevádzkovou životnosťou. Ide o uzavreté olovené akumulátory v prevedení VRLA. Jedná sa o batérie s technológiou AGM (elektrolyt zasiaknutý do skleného rúna).

Výhody:

  • olovené batérie s technológiou AGMGoowei_baterie
  • vyššie maximálne vybíjacie prúdy                    
  • absolútne bezúdržbové (z hľadiska doplňovania kvapaliny)
  • dlhšia životnosť
  • otrasuvzdorné
  • leakproof – uzavreté – nerozlítiteľné
  • priaznivá cena

Olovené akumulátory GOOWEI ENERGY radu OT majú pre režim záložných zdrojov navrhnutú optimálnu životnosť 4 - 6 rokov.

CSB_baterie

 

Batérie CSB sú veľmi kvalitné záložné batérie od významného svetového výrobcu Sú konštrukčne navrhnuté tak, aby lepšie odolávali opakovanému hlbokému vybíjaniu v pravidelných cykloch. Tiež využívajú technológie AGM – elektrolyt zasiaknutý v sklenom rúne. Majú životnosť až 800 cyklov pri vybíjaní na 50% DOD (=hĺbka vybitia).


UPS

V ponuke máme aktuálne 207 položiek - APC RBC Packov s batériami GOOWEI ENERGY a CSB. Kompletnú ponukunájdete NA TOMTO ODKAZE.

APC RBC PACK s batériou GOOWEI ENERGY alebo CSB

= NAJVÝHODNEJŠIE RIEŠENIE VÝMENY BATÉRIÍ V ZÁLOŽNOM ZDROJI.