PowerSafe Batéria SBS V 12V92F, 12V, 92Ah

Kód: E7179
Značka: EnerSys
€701 €584,17 bez DPH
Na dotaz
Možnosti doručenia
Záložná olovená batéria Powersafe V Front terminal

Detailné informácie

Podrobný popis

PowerSafe V Front Terminal VRLA batérie boli navrhnuté špeciálne pre použitie v aplikáciách, ktoré vyžadujú vyššiu úroveň zabezpečenia a spoľahlivosti. S osvedčeným dodržiavaním najprísnejších medzinárodných noriem, sú tieto batérie celosvetovo uznávané ako prémiové riešenie pre telekomunikačné aplikácie.

Batérie PowerSafe V poskytujú vynikajúci výkon pri obsadení menej miesta ako bežné záložnej batérie. Rozsah batérií je vhodný pre 19 ", 23" a ETSI racky, poskytuje užívateľom výhodu vyššej energetickej hustoty. So všetkými elektrickými konektormi vpredu je inštalácia a kontrola rýchlejšie a jednoduchšie.

Batérie PowerSafe V sú konštruované za použitia overené technológie rekombinácie plynov, ktorá odstraňuje potrebu pravidelného dolívání vody riadením vývoja vodíka a kyslíka počas nabíjania. Kyslík vyvíjaný na kladných doskách difunduje cez mikroporézny vrstvy separátora k negatívnym doskám a sérií chemických reakcií v článku rekombinuje do formy vody. Každý článok obsahuje vlastný bezpečnostný ventil, ktorý umožňuje riadené uvoľňovanie plynu, keď sa vo článku vytvorí tlak.

Dodatočné parametre

Kategória: SBS V
Záruka: 24 mesiacov
Hmotnosť: 27.6 kg
kapacita Ah (10H): 92Ah
napätie (V): 12V
dĺžka (mm): 395
šírka (mm): 105
výška (mm): 264
Typ kontaktu: M8 F
Skratový prúd (A): 2410
Vnútorný odpor (mOhm): 5,19

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: