NOCO Štartovací zdroj GB40

Kód: E7349
Neohodnotené
Značka: NOCO
€115 €95,83 bez DPH
Skladom (12 ks)
Možnosti doručenia
Lítiový štartovací zdroj

Detailné informácie

Podrobný popis

NOCO GB40 je prenosný lítiový batériový štartovací zdroj schopný poskytnúť až 1000A pre naštartovanie motora. Je vybavený patentovanou bezpečnostnou technológiou, ktorá poskytuje ochranu proti skratu a prepólovaniu, vďaka tomu je ľahké zariadenie používať. Výkonný štartovací zdroj, ktorý funguje ako prenosný zdroj energie na dobíjanie zariadení USB, ako je smartphone, tablet a ďalšie. Určený pre automobily, člny, RV, nákladné automobily a ďalšie s benzínovými motormi do 6 litrov a dieselovými motormi do 3 litrov.

  • Kompaktný, ale výkonný lítiový booster s výkonom 1 000 A – až 20 štartov na jedno nabitie.
  • Extrémne bezpečný a omylov-odolný dizajn s technológiou proti skratu a ochranou proti prepólovaniu, ktorá umožňuje bezpečné pripojenie k akejkoľvek 12V olovenej batérii.
  • Veľmi jasné 100 lumenové LED svietidlo so 7 svetelnými režimami, vrátane SOS a núdzového blikania.
  • Dobíjajte svoje osobné zariadenia na cestách, ako sú smartfóny, tablety, e-hodinky a ďalšie - až 4 dobitia smartfónov.
  • Určené pre benzínové motory do 6 litrov a dieselové motory do 3 litrov pre automobily, člny, kosačky na trávu a ďalšie.

Súčasťou balenia: batériové krokosvorky s káblami 60 cm, nabíjací kábel USB-A do microUSB 1 m, USB adaptér do cigaretovej zásuvky, textilné vrecko na prístroj, návod na obsluhu

Štartovací zdroj je určený na podporu štartovania vozidiel s olovenou štartovacou batériou so zodpovedajúcim napätím vr. vozidiel so systémom Štart-Stop.
Neslúži na nabíjanie batérie automobilu.

Dodatočné parametre

Kategória: NOCO
Záruka: 24 mesiacov
Hmotnosť: 1.09 kg
Model: GB40
Napätie (V): 12
Kapacita vnútorného akumulátora (Wh): 24
Štartovací prúd (A): -
Špičkový proúd (A): 1000A
Rozmery (mm): 170x80x43

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: