Batérie LiFePO4 od spoločností Elerix a Winston opäť v ponuke

Po dočasnom stiahnutí batériových článkov a batérií Elerix a Winston z predaja z dôvodu zlej dostupnosti máme dobré správy. V našej ponuke opäť nájdete široký sortiment týchto batérií vrátane príslušenstva.

ELERIX

Priemyselné lítiové články ELERIX s vysokou hustotou energie, vyrobené bezpečnou technológiou LiFePO4. Články sú vhodné na spájanie do väčších celkov na vytvorenie batérie s menovitým napätím 12 V / 24 V / 48 V atď.

Životnosť približne 3000 cyklov pri 80 % D.O.D. (pri 0,3 C/1 C, 25 °C, >80 % SOH) / 15 rokov

Vysokokvalitná výroba triedy A pre dlhú životnosť. Vhodné pre elektrické vozidlá a stroje, ako trakčné batérie na skladovanie energie, solárne aplikácie a všeobecné zariadenia vyžadujúce batérie s nízkou hmotnosťou a vysokou cyklickou životnosťou. LiFePO4 je bezpečná technológia bez rizika samovznietenia článkov, požiaru alebo výbuchu. Výhodou je zanedbateľné samovybíjanie v porovnaní s inými typmi batérií. Nemajú ani pamäťový efekt, čo umožňuje nabíjanie článkov v akomkoľvek stave vybitia.

 

Thunder Sky WINSTON

Batérie Winston sú vysoko výkonné lítium-iónové články s prímesou ytria, ktoré sa široko používajú v elektrických vozidlách a strojoch, fotovoltaických elektrárňach, skladovaní energie a projektoch skladovania energie na mori. Ponúkame články Winston LiFeYPO4 s vysokou kapacitou od 40 Ah do 1 000 Ah. Články Winston patria medzi najodolnejšie na trhu a sú vhodné na náročné priemyselné aplikácie.

Životnosť viac ako 5000 cyklov pri 80 % D.O.D. (pri 0,5 C) / 20 rokov

Ich jedinečné zloženie a konštrukcia zaisťujú odolnosť voči nabíjaniu a vybíjaniu vysokým prúdom pri zachovaní štrukturálnej integrity, ako aj odolnosť voči nárazom, bezpečnosť pri zapálení, širokú teplotnú toleranciu, dlhú životnosť a ďalšie vlastnosti.

Batériové články Winston LiFeYPO4 majú rozsah prevádzkového napätia od 2,8 V do 4,0 V a ponúkajú hustotu energie od 120 Wh/kg do 150 Wh/kg. Tieto články podporujú štandardné rýchlosti nabíjania a vybíjania 1C, ako aj rýchle nabíjanie a vybíjanie 3C. Sú navrhnuté tak, aby spoľahlivo fungovali v širokom rozsahu prevádzkových teplôt od -45 °C do 80 °C (odporúča sa nabíjanie pri teplotách nad 0 °C), takže sú vhodné do rôznych prostredí vrátane nízkych a vysokých teplôt. Batériové články je možné opakovane nabíjať a vybíjať viac ako 7 000-krát pri 70 % hĺbke vybitia a ich životnosť presahuje 20 rokov. Každý článok batérie Winston má dodatočnú kapacitu 12 % oproti menovitej hodnote, čo zabezpečuje konzistentný a efektívny výkon.

Samozrejme, k dispozícii je aj celý rad súvisiaceho príslušenstva.